iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Wschód słońca w małej wiosce

Dziś wstałam bardzo wcześnie,nie mogłam spać, dręczyła mnie myśl że czegoś wczoraj zapomniałam,nie potrafiłam sobie przypomnieć co to takiego.Wygrzebałam się z łóżka i mając dziwne przeczucie że zaraz przypomnę sobie to o czym wczoraj zapomniałam poczłapałam zaspana i nieświadoma gdzie tak do końca idę do pokoju,który znajduje się na wschodzie.Podeszłam do okna i zobaczyłam to ...!!!! Cichą,zaspaną wioskę.Po szarej ulicy przechodził człowiek, który miał spuszczona głowę w dół-prawdopodobnie patrzył pod nogi aby nie ugrzęznąć w błocie, którego na mojej ulicy nie brakuje.Nagle otrzeźwiona zimnym porannym powietrzem spojrzałam na niebo i znów zobaczyłam coś pięknego... A mianowicie to ...

Komentarze (4)
;)))))

Hahahah!!!

Witajcie!!:)))

Dziś mam fantastyczny humor!!!:)))))))))))))

Zgadnijcie dlaczego???:)));p

Tak!!!Jeszcze tydzień wolnego od szkoły!!:))))Znowu będę mieć czas na robienie tego co kocham!!Znów będę mogła malować...i tworzyć...!!!:)))))Dodajmy do tego jeszcze myśl że szary,martwy i nijaki listopad powoli się kończy...A to oznacza że zbliżają się święta!!! To wszystko wprowadza mnie w fantastyczny humor!!:)))))))))

Kurcze pomału trzeba myśleć o prezentach! Kompletnie nie mam pojęcia co by tu kupić tej mojej rodzince...??

Tak...cała ja w listopadzie myślę o prezentach a i tak wszystko zostawię na ostatnią minutę.:P A może by w tym roku zrobić wyjątek??...

Pożyjemy-zobaczymy:)

A teraz zwijam tyłek spod komputerka i pójdę dyskretnie dowiedzieć się co by ta moja siostra chciała dostać na święta?...;p Znając życie usłyszę o jakiś kosmicznych i drogich prezentach typu dom na bezludnej wyspie lub zażyczy sobie żebym zniknęła w tajemniczych okolicznościach;PPPP Cóż zawsze jednak warto spróbować :):P

 

Komentarze (0)
Wielki powrót !:) (o wszystkim i o niczym )

Tak... Cóż tak jak i wszystko choroba też się kończy i trzeba wracać do codzienności  tzn.szkoła,nauka,dojazdy autobusem  ( uchhh za jakie grzechy to ostatnie? Mimo wszystko nadal jestem zdania że ten kto ma auto ma władze !xD).

Właśnie nadrabiam zaległości szkolne i chyba muszę  namówić rodziców na jakieś prywatne ksero ;PP Człowiek zdaje sobie sprawę ile zapisuje w szkole dopiero jak jest chory a potem musi to przepisywać.Nie miłe doznania dla ręki i oczu ! Zwłaszcza że byłam wczoraj u okulisty i dowiedziałam się że  czeka mnie dopasowanie szkieł :( W  sumie to myślę  raczej o soczewkach kontaktowych ale co z tego wyjdzie to nie wiem .

Zrzędzę ??...

Tak jak to mówi moja siostra?;PP Podobno jak będzie konkurs zrzędzenia to mam pierwsze miejsce zaklepane.

Dość tego życie jest piękne!:DD Nie ma czasu na marudzenie.

 

Jutro wybieram się do kina na 2012 po powrocie napisze recenzje.(Chyba że znowu skończę na kanapie przed telewizorkiem, ciepłym kubkiem herbaty w ręce,siostrą obok i wydurnianiem się do rana, powtarzając że jutro nie wstanę.Wtedy nie ma co liczyć że cokolwiek napiszę :DD)

Widząc jakie katastrofy dotknęły  ludzkość, nawet wiedząc że to filmowa fikcja od razu chce się żyć i cieszyć z tego !:) A przynajmniej na mnie to tak działa.

A tak na marginesie to ten koniec świata to jedna wielka ściema, w 2000 roku też wszyscy czekali na koniec świata i co?

NIC!

Możliwe że znów będzie jakaś wielka katastrofa ale mimo wszystko to nie koniec świata.

Hm...Znów na marginesie...

Tak ogólnie to  bardzo spodobała mi się piosenka Shakiry-Did It Again.

Teraz będę jej słuchać i póki co PRZEPISYWAĆ notatki szkolne :D

 

 

Komentarze (2)
Hejooo!! xD

Od dziś będę tu pisać jak najczęściej co będzie dość trudne  bo jestem okropnie leniwa ;PP

E tam a może nie będzie tak źle,jak tylko pewna firma od internetu nie będzie wyłączać cały czas neta tak jak to robi przez ostatnie dwa dni  (nie  wymieniam nazwy celowo, żeby mi nie wyłączyli internetu już na zawsze;PP)

A i chciałam podziękować Czarnejpanterze-stałaś się moja inspiracją i zachętą do pisania tego bloga;))

Hm...

Alicja w Krainie Czarów....według Wikipedii to utwór literacki napisany przez Charlesa Lutwidge'a Dodgsona,który został opublikowany w 1865 roku. W utworze tym nie ma ani słowa o czarach , natomiast pierwsi polscy tłumacze słowo "Wonderland" przetłumaczyli jako "Kraina Czarów" (Co głupi nie wie to zmyśli ;P tak można pomyśleć o tych tłumaczach:D)

Bardzo podoba mi się jednak ten przekręcony tytuł bo oddaje mnie samą.

Nazywam się Alicja i żyje w niezwykłej krainie czarów.

;DD

 

Komentarze (10)
Najnowsze wpisy
2009-12-20 13:36 Narty,snowboard,sanki-czyli białe szleństwo 2009/2010
2009-12-17 20:50 Dzień (nie)zwykły ;)
2009-12-11 09:59 Nauka,nauka,nauka!!!
2009-11-29 08:51 Wschód słońca w małej wiosce
2009-11-23 20:23 ;)))))
Kategorie
Ogólne
Archiwum
Rok 2009